ART / Oil paintings / Oil painting 12122466
nr 1212 2466
OIL PAINTING
signed, -71, women. Oil on canvas, 68x55,
signerad, -71, kvinnor. Olja på duk, 68x55
600
SEK 250
Monday October 22 2018
at 18:52:37
100 kr
150 kr
200 kr